Laureaci stypendium wyjazdowego „Lasy Świata” Sumatra 2017 wybrani

Listopad 29, 2016 - 07:32

Na spotkaniu w dniu 28 listopada 2016 r. wybrano laureatów czwartej edycji programu „Lasy Świata”, którym przyznano stypendia wyjazdowe przeznaczone na pokrycie ich udziału w wyprawie Wydziału Leśnego UP w Poznaniu na indonezyjską wyspę Sumatrę.

Laureatami stypendium „Lasy Świata” zostali:

• Mateusz Kęsy (student II roku studiów magisterskich na kierunku „Ochrona Przyrody”) laureat stypendium Studia.net
  • Małgorzata Hoppe (studentka II roku studiów magisterskich na kierunku „Leśnictwo”) laureatka stypendium Dziekana Wydziału Leśnego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

Po ogłoszeniu listy laureatów, Dziekan Wydziału Leśnego prof. dr hab. Piotr Łakomy zadeklarował, że może częściowo sfinansować wyjazd (po 3,5 tys. zł) dwóm kolejnym studentom: Mateuszowi Dąbrowskiemu i Weronice Mysiak, pod warunkiem że sami znajdą dofinansowanie na pokrycie pozostałej części kosztów wyprawy. Wierzymy, że uda się to osiągnąć i lista stypendystów wzrośnie do czterech osób. Laureatom gratulujemy!

Pozostały jeszcze 4 wolne miejsca na odpłatny udział (koszt: 5,5 tys. zł) studentów i pracowników Wydziału Leśnego UP w Poznaniu w wyprawie „Lasy Świata” na Sumatrę. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszenia zawierającego: imię i nazwisko, nr telefonu, adres e-mail oraz status na uczelni (student, doktorant, pracownik), pocztą elektroniczna na adres: wegiel@up.poznan.pl. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowych informacji udziela dr inż. Andrzej Węgiel (koordynator programu), tel. 601-284-680, e-mail: wegiel@up.poznan.pl