Wyniki pierwszego etapu Olimpiady BHP

Czerwiec 16, 2016 - 13:54

15 czerwca o północy zakończył się pierwszy etap “Ogólnopolskiej Olimpiady –  Bezpieczeństwo i Higiena Pracy w Leśnictwie”. W tym etapie uczestnicy rozwiązywali quiz składający się z 40 pytań jednokrotnego wyboru. W tescie udział wzieło 127 osób.

Poniżej lista osób, które uzyskały najwyższy wynik:

1. Dawid Bartnicki
  2. Anita Binkowska
  3. Agata Bloch
  4. Damian Bogusz
  5. Tomasz Jankowiak
  6. Daniel Kiszka
  7. Oliwier Knychas
  8. Łukasz Kozakowski
  9. Maciej Kraków
  10. Grzegorz Kruszakin
  11. Szymon Kwiatkowski
  12. Grzegorz Łazorko
  13. Rafał Miłkowski
  14. Artur Moskal
  15. Maria Pokora
  16. Paweł Radlak
  17. Aleksander Strugała
  18. Grzegorz Ujma
  19. Sandra Wachulik
  20. Mateusz Włoszczyński

28 czerwca 2016 roku, o godzinie 12.00  na terenie Kampusu Wydziału Leśnego  Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, ul. Wojska Polskiego 71 C, Kolegium Cieszkowskich odbędzie się finał i półfinał olimpiady. Będzie polegał on na wypełnianiu przez uczestników na sali testu (w wersji papierowej). Trzy osoby, które uzyskają największą liczbę punktów zostaną zakwalifikowane do finału. W przypadku braku rozstrzygnięcia, zorganizowana zostanie dogrywka w formie testu. Finał odbędzie się w tym samym dniu co półfinał i będzie przeprowadzony w formie ustnej. Uczestnikom finału będą zadawane pytania konkursowe, a poprawność odpowiedzi będzie oceniało Jury wyłonione z Komitetu Naukowego. Wśród uczestników finału zostanie wyłonionych trzech laureatów: I miejsce, II miejsce i III miejsce.

Zwycięzcy Olimpiady otrzymają nagrody pieniężne:

za I  miejsce 1500 zł – nagroda ufundowane przez GRUBE Sp. z o.o.

grube_0.png

za II miejsce 1000 zł  - nagroda ufundowana przez Studium Podyplomowe Bezpieczeństwo i Higiena Pracy w Leśnictwie

Bez%A0tytułu_1.jpg

za III miejsce 500 zł – nagroda ufundowana przez  ATJ s.c.

atj_0.png

Uwaga

W przypadku jeżeli do półfinału zgłosi się mniej niż 20 osób to Organizator  zaprosi kolejne osoby z listy z największą liczbą uzyskanych punktów do uczestnictwa w II etapie Olimpiady.

Olimpiada odbywa się pod patronatem honorowym:

Głównego Inspektora Pracy- Romana Giedrojcia,

Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych- Konrada Tomaszewskiego.

Nadzór merytoryczny nad przebiegiem Olimpiady (przygotowuje pytania oraz odpowiada za ocenę merytoryczną poszczególnych etapów Olimpiady) pełni Komitet Naukowy w skład którego wchodzą:

Prof. dr hab. Piotr Łakomy – Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu – przewodniczący

Dr hab. Witold Grzywiński, prof. nadzw. – Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu – z-ca przewodniczącego

Prof. dr hab. Janusz Sowa – Uniwersytet Rolniczy w Krakowie

Mgr inż. Piotr Gotowicki – Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych w Warszawie

Mgr inż. Teresa Domżalska – Okręgowy Inspektorat Pracy w Poznaniu

Mgr inż. Jacek Wiekiera – Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Poznaniu

Dr inż. Waldemar Krusiński – Centrum Kształcenia Kadr w Teresinie

Mgr inż. Jan Olszak – Centrum Kształcenia Kadr w Teresinie.

Organizatorami Olimpiady są: Wydział Leśny Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Leśny Zakład Doświadczalny w Siemianicach, Leśny Zakład Doświadczalny w Murowanej Goślinie.